Başka Bir Hikaye Günceli

open

Merhaba sayın çok değerli takipçilerimiz. Evet gördüğünüz gibi kapattık. Ama blogu xD Yeni sitemiz hayırlı olsun diyorum öncelikle. Ee tabii ki başka bir hikayeye de başlamak lazım.. 3 yılı biraz geçti bu oluşumu kuralı. 3 yıl boyunca sizden sadece bir şey istedik (Siteyi açmak için istenen bağış hariç, ki açtık). O da verdiğimiz emek karşılığı bir teşekkür. Evet bunu yapan çok oldu yanımızda olan insanlar çok oldu onlara bizde teşekkür ediyoruz. Ama sadece bu isteğimize rağmen hala yarak kürek konuşan elemanlarda olmadı değil. Bu ampır ampır konuşan nankör ve dansöz orospu çocukları yüzünden bu işten soğuduk zaten. Girls of the Wild’s serisini Unity’e devrettik ve ellerine sağlık ki güncele getirdiler. Gidin online okumada atılan yorumlara bakın ve birkaç dansözü orada görebilirsiniz. Bu yüzsüz ve dansöz orospu çocukları hiçbir şeyi hak etmezler. Sadece tüketirler. Virüs gibi her yerdeler.. Kısaca onların Allah belasını versin. Memleketin amına koydunuz hala doymadınız karaktersiz yavşaklar! Değinmek istediğim bir başka konu: Bugüne kadar, yani 3 yılda 3.000+ bölüm vermişiz. Ve unutmayın ki biz “Seinen” ağırlıklı bir grubuz. Seinen serileri okuyanlar bilir. Malumunuz bir grup var. Adı bizde kalsın. Yıllardır burada oldukları halde geçen saydım başarıları bir elin parmaklarını bir geçmiş. Evet ne büyük başarı ama dimi. Kendileri makine gibi çalışıyorlar sağ olsunlar 🙂 Zamanında yedikleri ayarların göt acıları da hala içlerinde kalan bu arkadaşlar ne yüzle hala devam ediyorlar biz bunu anlamadık. Sizde anlamaya uğraşmayın, gülün geçin.. Geçeyim bir diğer noktaya. Bir kez söyledim ve son kez söylüyorum. Burayı ben yönetiyorum. Yani çıkıp bize kimse hesap soramaz. Biz eleştiriye karşı ne dedik? Hatalarımız olabilir, bunları söyleyin düzeltelim ve sonradan okuyan insanlar hatasız okusunlar dedik. Hatta Akame serisini en başından v2 olarak da yaptık. Başka yapılması gereken seriler olursa bunları da yaparız. İlk acemilikte hatalar elbette oldu. Ama küçük ama büyük. Şu anda da ufak tefek elbet oluyordur, bu hep olacak. Gözümüzden her zaman kaçacaktır. Çünkü biz insanız. Yani senin hesabını da eleştirini de sikerim. Kalkıp kimse bize eleştiri adı altında lafta sokamaz hesapta soramaz. Burası benimdir, aksini düşünen siktir olur gider!

Geçelim güncelimize… Bugün, yani 29.08.2016 tarihli günde Billy Bat efsanesi sona ulaştı. Urasawa Naoki‘nin güncel çıkan ve en sağlam eserlerinden biri olan bu seriyi Türkçeye kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. Smoker‘ın en Kusanagi grubunda başlayıp Tortuga’da bitirdiği seride emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. Sizde bilin artık..

Son zamanlarda Zk’nın el atmasıyla Ippo serisinde bölümler gelmeye başladı. Bu böyle devam edecektir bir kaygınız olmasın. Bu hafta 3 bölüm var, haftaya bakarsın cilt biter. Ippo‘yu aldık bitireceğiz! Ha en başta söylemedim ama burada söyleyeyim; grubu kapattık. Evet ama yeni seri alımına kapattık. Alacağımız 2 seri var onların dışında bir şey yapar mıyız bilinmez. Ha birde kapattık diye hemen güle güle diyenler olmuş, ayıp yahu! Hemen gitmedik ya. Serileri tamamlayıp gideriz. O süre zarfında da elimize ne geçerse artık…

Rookies‘ten gelen 2 bölümle de bu haftayı kapatıyoruz. Haftayı bir başka duyuruyla kapatalım. Akame ga KILL! serisi şu an bulunduğu 15. cilt ile bitecek. Önceki ciltlere bakarak tahmin edersem bu da 78. bölüm demektir. Yani 2017’i görmeyebilir..

Evet diyeceklerim elbette bu kadar değil. Aklıma geldikçe diğer günceller de söylerim. 3 ay sonra yani Kasım celbinde ben NiTian ErXing askere gidiyorum. Yani gerçek Grand Marshal of the Turkish Army olacağım.. Ben askerde olduğum zaman zarfında grubun kolay ilerlemesi adına elimden geleni yapıyorum, umarım aksilik olmadan devam edecektir ekip arkadaşlarım. Şimdilik esen kalın ve burada bizimle olun! Sikko insanlar, siz gelmeyin lan..

Billy Bat: 164-165

Hajime no Ippo: 639-641

Rookies: 41-42

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...