Bayram Öncesi Günceli

EKLEME: Rookies serimizden 4 bölüm daha eklenmiştir!

p173

Cümleten selam gençler. Malumunuz bayram geldi hoş geldi ve beraberinde tatili getirdi. Yarın buralarda olmayacağımız için bugünden güncel işini aradan çıkartalım dedik.. Öncelikle tüm takipçilerimizin kurban bayramını kutluyoruz. Diğerlerinin kutlamıyoruz. Bol bol et yemeyi unutmayın. Bizim yerimize de yeyin. Kısa ve öz bir yazıyla güncele geçelim öyleyse;
Bu hafta Hajime no Ippo serisinden 3 bölüm vererek 69. cildi tamamlamış bulunmaktayız. İstikrarlı bir şekilde ilerliyoruz seride. Sonunu görmeden durmak yok! Öte yandan güncelin ikinci serisi olan Rookies‘ten 1 bölüm veriyoruz. Vermese miydik yoksa? Ya da neyse verelim okuyun. Normalde 5 bölüm gelecekti ama editörünü öldürdüler sanırım.. Neyse geçelim haftanın son serisine. Sanctuary! Uzun zamandır güncel veremiyorduk ve sonunda 1 ciltle geri döndük. Daha önce bahsini ettiğim gibi Smoker bu seriyi devralmıştı. Ve kendisinin devralmasıyla sona da kısa zamanda ulaşacağını söylemiştik. 1-2 haftaya çevirisini bitirir. Editi de biter elbet.. 3 cilt kaldı zaten bitmesine. Başkada bölüm yok bu güncelde. Yeter size bunlar.. Berserk soracak olursanız da şu anda hala yapılıyor. Bittiği zaman vereceğiz; her zaman olduğu gibi.

cqsywkfweaaerf0

Bu resim, kimi şahıslara gelsin. Onlar umarım burayı takip etmiyordur. Yüzsüz ve dansöz huur çocukları.

kerem-asli-icin-collere-dusmustu

Şu karikatür çok hoşuma gittiği ve anlamlı olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Birkaç haftadır üstteki gibiydim. Sonra ben ne yapıyorum amk dedim ve alttaki halde buldum kendimi. Saçma sapan şeylerden acı çeken takipçilerimiz varsa bir sorgulasınlar kendilerini.. Ve son olarak haftaya güncel yok diyor ve Neşet babayla baş başa bırakıyorum sizleri… Yorum atmadan geçmeyiniz lütfen!

Hajime no Ippo: 646-648

Rookies: 48-52

Sanctuary: Cilt-09 (73-81)

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...