Biri Biter İkisi Gelir Günceli

1nbebb

Nasılsınız Saygıdeğer Tortuga Çeviri Takipçileri;

Bugün günceli ben veriyorum . Bu ara kim olduğumu merak ediyorsanız etmeseniz de olur ben Tombe.

Bu güncelde olan mühim olaylara geçelim lafı uzatmadan ;
Berserk güncel bölümü veriyoruz ve güncele geliyor. Artık bir daha başlayana kadar Berserk sormayın. Çünkü ara verdi.
Sanctuary serimiz sonunda Smoker ve Kyouka Suigetsu sayesinde tamamlanıyor. Bir efsane serimizi de bitirmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Spoiler olmasın ama sonu çok güzel bitiyor. Başlamadıysanız muhakkak okumanız gereken serilerden biri. Bittiğine göre tam başlama vakti. Smoker ve Kyouka Suigetsu’ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bi zahmet sizde teşekkür ederseniz iyi olur hani bi teşekkür uzun sürmese gerek.
1 serimiz bitti onun yerine 2 yeni seri alıyoruz 1 değil 2 evet yanlış duymadınız;
Dr. Slump. Efsane mangakanın (Akira Toriyama’nın)   ilk serisi. Komedisiyle sizi gülmekten öldürecek  kapasitede. Daha çok absürd hikaye tarzında  işten okuldan geldikten sonra kafa yormayacak evde çayınızı yudumlarken yorgunluğunuzu alacak bir seri. Hani bir karşılaştırma olsa Gintama’ya benzer daha doğrusu Gintama buna benziyor çünkü bu eski seri. Ayrıca Absürd komedisi dışında bir Doctor Who, Doraemon havasını da içinde barındıran bu başyapıt Tortuga Çeviri tavsiyesidir kaçırmayın. 
Diğer yeni serimiz Zetman. Smoker, Sanctuary‘i tamamladıktan sonra Zetman serisinde karar kıldı. V-Team grubunda başlattığı ve serinin çoğu bölümünü çevirdiği serinin yarıda kalmasını istemedi ve V-Team’ın bıraktığı yerden devam etme kararı aldı. Bu güzel seriyi de bilen biliyor zaten bilmeyenler bilenlere sorup öğrensin kısacası bu seriyi kaçırmayın . Bölümler haftaya gelmeye başlayacaktır..

Sonuç olarak menümüz bunlar.İlk güncelim olduğundan başka konulara girmedim bir daha ki günceller de farklı konulardan da sohbet ederiz. Zor günlerden geçen ülkemizde  yüzünüzde bir tebessüm oluşturabilmek dileğiyle…..

geldikleri-gibi-giderler-2

Anladınız… 😉

20061108

Ve  Tortuga’nın Big Boss’u  Editörlerin Şahı Andalların ilk Editörlerinden, Yedi iklimde İsmi dilden dile dolaşan Editörlerin Editörü NiTian ErXing’in çıkacağı büyük seferin yeri belli oldu: Acemiliği Kastamonu Usta Birliği Van Jandarma. Seferinden sağ salim dönmesi dileğiyle gazan mübarek olsun. Artık git de sitede bize kalsın 😉 

Son olarak Benim Neşat Baba Tercihim,

 

Berserk: 347

Dr. Slump: Cilt-01

Sanctuary: Cilt-12

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...