Olmayan Güncel

1
Merhaba arkadaşlar. Ben YcD44. Hiç neşeli değilim. Grupça da neşemiz kaçtı zaten. Sebebi ise İstanbul’da ki malum saldırı. En son baktığımda 44 şehit 155 yaralı vardı. İnşallah sayı daha da artmaz. İnşallah yaralılarımızın durumu iyileşir.
 
Bu sebepten bizde bu hafta bölüm vermeme kararı aldık. Çünkü bu ve bu tarz olaylar ülkemizde yaşanırken bunlara kayıtsız kalmak ve sizlerin de buna kayıtsız kalmasına sebebiyet vermek istemiyoruz. Okumayın lan bu hafta manga. Onun yerine gidin kan verin, vatanımız için neler yapabilirsiniz onu araştırın ve en önemlisiyse biz ölmeyelim diye şehit olanları kalbinizde hissedin. Gidin o şehit cenazelerine katılın ve asla ama asla o şehitleri kafanızda normalleştirmeyin. Çünkü onların yapmış oldukları fedakarlıklar normal olamayacak kadar olağanüstüdür.

Normalde ben bu tarz olaylara çok fena küfürler ederdim. Hala da ediyorum ama artık bunları dışarı yansıtmak istemiyorum. İçime atıyorum.

Ancak benim gibi içine atmayan ve eli silah tutanlar şu an o ya da bu şekilde bu soysuzlara, vatansızlara, kansızlara kan kusturuyor. En son baktığımda 235 gözaltı vardı. Umarım sayı daha da artar ve bu parazitler aramızdan temizlenir. Böylece dağ kadroları temizlendiği gibi şehirdeki sempatizanları da bir bir yok edilir.

6

Tabi yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da, hemen yanı başımızdaki Suriye’de de kanı bozuk tokatlamaya devam ediyor bizimkiler. Umarım tez vakitte orada da görevlerini tamamlarlar ve yurda sağ salim dönerler.
14715480_575036389348946_5159968585705950880_o
Bu arada geçmiş kandiliniz mübarek olsun.

Bildiğiniz gibi NiTian askere gitti. Kendisine de buradan hayırlı teskereler diliyoruz. Aslanlar gibi gitti ve inşallah kazasız belası geri gelir.

Son sözü ise Erman Toroğlu’na bırakıyoruz. Kendisi en doğru sözü söyledi çünkü.

Kalın sağlıcakla.

Haftaya görüşmek üzere.
Yozgat escort bayan

5

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir