Yeni Üye Günceli

Merhaba arkadaşlar ben Tostçu Erol yani Mehmet Usta bir başka tost çekiminde.. Lan bi’dakka bunu başka yerde söylüyodum ben. Ben YcD44, bu sefer sırayı ben aldım. Evet, neden aldım? Çünkü Yazmak istedim. Neden yazmak istedim? Çünkü istedim. Neyse uzun lafın kısası UL gibi iğrenç espirimi de yaparak böyle saçma salak bir giriş yapıyorum yazıya.

Şimdi, malumunuz olan şeyleri konuştuk durduk. Gelip tekrar tekrar onları yazmanın bir manası yok. İşte yok teşekkür edin, yok yorum atın falan yeter. Gerçi hoş bizim insanımıza demeden yapmıyor. Adam 70 yaşında, 65 yıldır cumaya gidiyor, hala safları sık ve düzgün tutulması gerektiğini öğrenememiş, illa imamın demesini bekliyor… Neyse ben sizin aklınızın başınızda olduğunu düşünerek tekrar yazmıyorum.

Facebook sayfamız 1000 olmak üzere. Bildiğiniz gibi 1000 olunca çekiliş yapacağız dedik. Bir 1000 yapında çekiliş yapalım. Bizim çekilişlerimizde figür migür çıkmaz. Öyle weeaboo şeyleri beklemeyin. Beyninizi, becerinizi geliştirebileceğiniz bir şey veririz. Kitap falan belki de. Gerçi hoş takipçi kitlemiz aynı bizler gibi erişkin kimseler. Belki çocuk bezi falan veririz. Malum çocuğu olan takipçilerimiz vardır. Ehuhehe, gülmeyin lan ciddi söylüyorum.

Bu arada aramıza yeni bir arkadaşımız katıldı. Takma adı computeroo. Eskiden bizde balon siliciliği de yapmış. Şimdi çevirmen olarak katıldı. Ancak çevirmenlikte deneyimsiz. Dolayısıyla kendisine uygun kısa, tamamlanmış bir seri arıyoruz. Eğer sizinde aklınızda varsa seri KİMSENİN YAPMAMIŞ VE YAPMIYOR OLMA ŞARTI İLE önerebilirsiniz.

Eeee tabi bir kişi alınca iyi oldu ancak başvurularınızı bekliyoruz. Kriterlerimiz belli; +20 olacaksın. Gerisi kolay zaten.

Bölüm listesini Tombe yazar size.

Birde bu Müslüm’ü koyuyorum. Zamanlaması manidar olsun diye. Malum bir konuda işler pek istediğim gibi gitmedi.

Her şey olacağına varır.

Hadi eyvallah…

Evet Yc44’ü dinlediğimize göre sıra bende. Bu hafta 9 bölümümüz var. Atıştırmalık olarak acıklı serimiz 17 Sai’dan 1 bölüm veriyoruz. Onun dışında ana menümüzde öncelikle kısa serimiz GT-R’den 3 bölüm vererek bu kısa serimizi bitirerek Bad Company’nin yanına koymuş bulunmaktayız. Bu seride emeği geçen Daredewill ve Zk’ya teşekkür ederiz. Bir zahmet sizde teşekkürlerinizi eksik etmezseniz seviniriz pamuk eller klavyeye… 😀 Onun dışında Hajıme No Ippo’dan 2 bölüm daha geliyor. Benim için önemli olan artık Hajime’yi bir düzene soktuk. Çevirmen sıkıntımızın olduğu günlerden bugünlere gelmek inanın en çok beni sevindiriyor. Onun dışında bir tane ölü serimiz vardı hatırlıyor musunuz ? Kaç haftadır nerede olduğunu arıyorduk ve bulduk hangi serimiz diye soracak olursanız Rookies, evet evet doğru duydunuz ve bölüm sayısı olarak da şaşırmayacağınız 1 bölümü vererek kendini hatırlatıyor. Devamı için YcD44’ü zorlayın ki çevirsin ve gelsin. Başka ne var derseniz Dr. Slump var geçen hafta tekrardan başlamıştım. Aslında hedefim 4 bölüm vermekti ama size fazla gelir diye 2 bölüm yaptım desemde inanmayın. Overlord ve Fate Zero’ya kaptırdım kendimi ve edit arada kaynadı yalan yok. Overlord da iyi ama bu Fate Zero başka bir şeymiş be ilk gün akşama doğru başlamıştım 7 bölüm orada izledim gerisini bir sonraki gün çat çat çat izledim valla böylece editte yalan oldu ve anca 2 bölüm yapabilmiş oldum. Ama haftaya bir süpriz yapmayı düşünüyorum. Şimdiden 1 bölüm hazır diyebilirim. Yine ne bahane ürettim be. Çok tembel insanım ben cidden 😀 Her  neyse bu haftalık güncelimiz de bu kadar. Afiyet Olsun güncelimiz Haftaya görüşürüz 😀

Benden de bu gelsin Fate/Zero’nun openingi ile kapatayım.

Hajime No Ippo: 685-686 Online Oku  

(Çeviri: Zk / Edit: Obluda)

Dr. Slump: 29-30 Online Oku 

(Çeviri: Zk / Edit: Tombe)

GT-R: 08-10 Online Oku 

(Çeviri: Zk / Edit: Daredewill)

Rookies: 75 Online Oku 

(Çeviri: YcD44 / Edit: Daredewill)

17 Sai: 11 Online Oku 

(Çeviri: YcD44 / Edit: Daredewill)

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir