Nisan Günceli

Bir güncelden daha merhaba Tortuga Ahalisi. Nasılsınız, İyi Misiniz? Vizelerinizden dertlenip bize uğrayın belki keyfiniz yerinize gelir. Bizi soracak olursanız her zamanki gibi işte ama dün klasik baş ağrım bir tuttu peh ilaç anca azalttı kesmedi o yüzden de güncel bugüne kaldı.

Valla geçen haftaki gibi ne hakkında konuşacağımı tam olarak bilmiyorum ama yine doğaçlama gidelim bakalım nereye varacağız?  Aklıma geldi bir şey. Dost Siteler arasında olmasa da yakından tanıdığımız Mavi Manga’nın 2. yılı olmuş. Yıl dönümünüz Kutlu Olsun 😀 Mangayatta’ya da dediğim gibi cenazenizde de ön safta ben olacağım 😀 Daredewill’ide oralarda bulabilirsiniz. Kendisini Mavi Manga’yı düzene soksun diye gönderdik ama Shoujo’ya sarmış galiba. Kendisini buradan Shoujo’ya kaptırmaması için uyarıyorum 😀 Tekrardan yıl dönümünüz Kutlu Olsun 😀 Evet buradan da kendimize iyi ekmek çıkardık.  Geçelim diğer bir mevzuya.

Ekibimize katılmak isteyen varsa Discord’dan bizimle iletişime geçebilir. Mailden bazı arkadaşlar yazıyor. Cevap veriyoruz. Geri dönüş yapmıyorlar. O yüzden discorddan başvuru yaparsanız daha faydalı bir iletişim olacaktır. Birde “Şansımı denemek istiyorum” kafasında olanlar gelmesin. Sen baştan kaybetmişsin zaten. Biz burada uzaya mekik yollamıyoruz edit yapıyoruz. Tabi ki edit zor bu iş, beceremeyen bir çok grup var ama Tortuga’da zaten temeller öğretilecek ve yapa yapa tecrübe ile kendini geliştireceksin. Zamanla yeni şeyler öğrendiğin vakit belli bir kumaşa sahip editör olacaksın. Yapabileceğini düşünüyorsan ve bu iş için zamanın varsa gerisi teferruat kısacası. Korkmayın mezbahada insan kesmiyoruz. Belki de bulabileceğiniz en samimi ortamlardan birine geleceksiniz. Varsa aklında olan aramıza bekleriz.

Bu hafta başka konulardan bahsedesim yok. Hastayım zaten. Menümüze geçelim. Bu hafta sadece iki seri ama 11 bölüm var. Bu iki seriden öncelikle acıklı serimiz 17 Sai da son cildimize başladık ve ondan 4 bölüm vererek sona doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Son 6 bölümü kaldı. Onun dışında geçen hafta söz verdiğim gibi Ölüm Bizim Ayırana Dek de 7 bölüm yaparak (Bir tanesini de Daredewill’e kitledim.) 2. cildi bitiriyoruz. Yarım bırakan grupla aramızda bir bölüm kaldı ve haftaya da onları arkamızda bırakırız. Haftaya daha bol çeşitli bir güncel gelecektir. Bu hafta bu iki serimizle idare edin bakalım. Güncel bu kadardı haftaya görüşmek üzere.

 Bu haftayı da çok sevdiğim bir grupla kapatayım. Tombe kaçar.

 17 Sai: 26-29 Online Oku  

(Çeviri:YcD44 / Edit: Daredewill)

Ölüm Bizi Ayırana Dek: Cilt-02 Online Oku 

(Çeviri: Smoker / Edit: Tombe, Daredewill)

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir