Jolly Roger Günceli

Selamlar Tortuga Ahalisi. Nasılsınız, İyi misiniz, Afiyette misiniz? Biz iyiyiz geçinip gidiyoruz. İş güç hayatımı düzene sokmaya çalışıyorum kendi adıma. Bu hafta güncel yazmak işi de bana düştü. Şu an için bunu dışında aklıma gelen bir şey yok. Lafı uzatmadan hatırlatmaları yapıp günceli verelim. Öncelikle hala duymayan kaçıran var ise geçtiğimiz iki hafta da Zetman ve Liar Game serilerini bitrdik okumak için bitmesini bekleyen varsa tekrardan duyurulur. Onun dışında sizi Discord, Twitter, Facebook gibi adreslerimize bekliyoruz. Gelin discorda canlandırın oraları 😀 Twitterda yetmişe dayandık. Twitter kullanan arkadaşları bekliyoruz.   

Bu hafta Ampute Milli Takımımızı konuşalım. Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Takımı’nı canı gönülden kutluyorum. Hayattaki zorluklara rağmen güzel şeylerinde olabileceğini bazen çok küçük şeyleri dertlendiğimizi ama insanın isterse her zorluğun üstesinden gelebileceğini bir kez daha gösterdiklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkürler iyi ki varsınız. Başka açıdan örnek verecek olursam One Piece takip edenler bilir hem Dr. Hiluluk’un hemde Luffy’nin korsan bayrağı ile ilgili sözleri vardı. Kısaca”Korsan Bayrağı inancın sembolüdür.” Karşınızda ne kadar engel olursa olsun hedeflediğiniz bir şeyi yapabileceğinize inandıktan sonra gerisi teferruat. Ampute Milli Takımımız gibi sizin yüreğinizde de Jolly Roger’ı (İnancın Sembolü, Korsan Ruhunu) içinizde yaşatın ve karşınıza çıkan bütün engellere meydan okuyun. Geçmişten ders çıkartın ve geleceğe önünüze bakın.  

Güncele geçecek olursa bugün ki menümüz “everything little little into the middle” misali her seriden azar azar var ama çeşitimiz bol. Peki ne var? Dogma’dan 2 bölüm, Hajime no Ippo, Kakegurui, Ölüm Bizi Ayırana Dek, Rookies, Blood And Steel ve Ubel Blatt’den birer bölüm var Blood And Steel ve Ubel’de güncele gelmiş olduk. Ayrıca Ubel’in 147. bölümüne ekstra sayfalar eklendi ve renkli çift sayfa yenilenerek tekrar yüklendi ve 20. cildi ciltlendi. Arşiv yapanlar için tekrardan indirmelerini tavsiye ediyorum. Blood And Steel’de 13. cilt ciltlenmiştir. Duyurulur. Bu haftalık güncelimiz bu kadar. Haftaya görüşmek üzere. Keyifli Okumalar.

Bu haftayı da sevdiğim korsan şarkılarından biri ile kapatalım. Korsan ruhu sizinle olsun. Tombe kaçar.

Blood And Steel: 70 Online Oku  

(Çeviri: Roland / Edit: Kyouka Suigetsu)

Dogma: 10-11 Online Oku  

(Çeviri: EnnuiEntropy / Edit: NiTian ErXing)

Hajime no Ippo : 714 Online Oku

(Çeviri: Roland / Edit: Obluda)

 Kakegurui: 12 Online Oku  

(Çeviri: Ysf.Cyln / Edit: Bagaracchi)

 Ölüm Bizi Ayırana Dek: 64 Online Oku  

(Çeviri: Smoker / Edit: Vollıs)

Rookies: 90 Online Oku  

(Çeviri: Are-You-Sure / Edit: Şubat)

Ubel Blatt: 154 Online Oku  

(Çeviri: Smoker / Edit: Tombe)

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir