Yeni Yıl Günceli!

Merhaba çok sevgili Tortuga Çeviri takipçileri. Bir yılı devirdiğimiz ve yeni bir yıla girdiğimiz şu gün de hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.. Bir klişeye de ben gireyim ve yeni yılın tüm takipçilerimize para, para ve de para getirmesini diliyorum. Umarım bol paralı bir yıl geçirirsiniz. Her şeyin başı para. Ne demişler; ev alma, para al… 2017 gerek ülkemiz açısından gerek kendimiz açısından zaman zaman yıpratıcı, zaman zaman da yine yıpratıcı geçti ancak sonunda bitirdik! Bok gibi geçti işte anlayacağınız neyse uzatmayayım daha fazla 🙁 Umuyorum her sene sonunda dediğimiz gibi bari bu yıl bir şeyler değişir ve hepimiz açısından güzel bir yıl olur. Öyleyse gelin 2017 yılında Tortuga Çeviri Grubu olarak neler başarmışız bir bakalım…

Ya tek tek ne yaptığımızı saymakla uğraşamadım. İşte o kadar çok şey yapmışız ki saymakla bitmiyor.. Umuyoruz ki 2018 yılı da Türkçe manga camiası açısından kazançlı bir yıl olur. Yepyeni seriler kazandırılır. Kavgalar, dövüşler biter ve herkes yegane amacımız olan güzel dilimiz Türkçeye manga kazandırmak hususuna geri döner!

Elbette ki 2018 yılında da yeni serilerimiz olacaktır. Biten serilerimiz olacaktır. Aramızdan ayrılan ve aramıza katılan arkadaşlar olacaktır. Umuyoruz hepsi hayırlı olur ve daima var oluruz! Hoş geldin 2018!

Güncel içeriğine geçecek olursak; 3 sayı Dogma, 2 sayı Ippo, 1 sayı Rookies ve 5 sayı Kakegurui ile 2017 yılını tamamlıyoruz. 2018’de bol bölümlü güncellerde görüşmek üzere hoşça kalın Tortuga Çeviri takipçileri!

– Grand Marshal of the Tortuga, NiTian ErXing!

 

Dogma: 25-27 Online Oku   

(Çeviri: EnnuiEntropy / Edit: Şubat) 

Hajime no Ippo : 726-727 Online Oku

(Çeviri: Roland / Edit: Obluda)

 Kakegurui: 16-20 Online Oku   

(Çeviri: Ysf.Cyln / Edit: Bagaracchi, Kyouka Suigetsu)

Rookies: 98 Online Oku   

(Çeviri: Simita / Edit: Şubat)

 

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...