Hala Özel Çevirmen Aranıyor Günceli

Bir güncelden daha merhaba Tortuga Ahalisi. Nasılsınız, İyi misiniz? Bu hafta güncel yazma işi bana düştü. NiTian’ın bazı özel işleri var. O yüzden bu hafta sizinle ben ilgileneceğim.

Öncelikle geçen hafta yaptığımız bir duyuruyu tekrarlayarak başlayalım. Özel bir seri için özel çevirmen aranmaktadır. Çeviri yapmayı düşünen arkadaşlar varsa başvuruları bekliyoruz. Korkmayın insan yemiyoruz veya mangalaradn çıkma karakterler değiliz. Çevirmen arkadaşlarımız sizinle ilgilenecek, yardımcı olacaklar. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bu sebeple başvurularınızı bekliyoruz. 

Evet güncelimize geçecek olursak öncelikle devraldığımız serilerden Hito Hito Futari’nin son 3 bölümünü vererek bu güzide serimizi bitirmiş oluyoruz. Seride emeği geçen Kyouka Suigetsu, Şubat  ve Krepchu’ya vermiş oldukları emekten dolayı Tortuga adına teşekkür ederim.

Siz de teşekkürünüzü eksik etmeyin emek veren arkadaşlara. Ayrıca Hito Hito Futari bittiğine göre mangakanın; Takahashi Tsutomu’nun diğer serisi NeuN’a alalım sizi. Özellikle Hitler dönemine ilgi duyanların ilgisini çekecek bir manga olduğunu da belirtelim. Onun dışında bu hafta Bozebeats ve Jagaaaaaan’dan birer bölüm vererek güncelimizi veriyoruz. Bu haftalık bu kadar.

Bu ara Vagabond özleyenlere haberim var. Musashi geçen hafta Dr. Slump da ortaya çıktı. Özleyenler varsa bakabilir. Çok karizmaydı demedi demeyin. Tombe kaçar…

-Tombe

 

Hito Hitori Futari: 82-84 (SON) Online Oku 
(Çeviri: Krepchu / Edit: Kyouka Suigetsu)

Bozebeats07 Online Okuma 
(Çeviri: Zk / Edit: Kyouka Suigetsu)

Jagaaaaaan26 Online Okuma 
(Çeviri: Are-You-Sure/ Edit: Obluda)

 

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir