Editör Gelsene Bir Şey Deneyeceğiz Günceli

Bir güncelden daha merhaba Tortuga ahalisi. Nasılsınız, İyi misiniz? Biz iyiyiz. Geçinip gidiyoruz Allah’a şükür. Aranızda vize-final modunda olanlara da kolaylıklar diliyorum. Zor iş.

Bu hafta yapacağımız bir duyurumuz var. Editöre ihtiyacımız var. Tek kriterimiz var. Bizi yarı yolda bırakmayacak başvurup kaçmayacak birini arıyoruz. Kaçacaksanız hiç gelmeyin. Hazır duyuru yapmışken twitterda neredeyse 100 kişi olduk. Kardeşim ben facebook kullanmıyorum bildirim almak istiyorum diyenler twitterdan takip edebilirler. Onu da kullanmıyorsanız discord kanalımıza gelip hem oradan takip edip hem de dönmeyen muhabbetimize ortak olabilirsiniz.

Bu hafta bizimde bildiğimiz ve takipçilerimizden İlker Ngr arkadaşımızın ricası üzerine görmeyen duymayan arkadaşımız kalmasın diye bir sosyal mesaj vermek istiyoruz:

İzev’in bu videosunu paylaşarak daha çok kişiye ulaştırabilirseniz engelleri aşmaya çalışan bu arkadaşlarımıza sadece paylaşarak bile yardımınız dokunacaktır. Şimdiden duyarlılığınız için teşekkürler.

Güncelimize geçecek olursak 3 serimizden 8 bölüm var. Çoğunuzun beklediği Hajime No İppo’dan 3 bölüm, Jag6an’dan 3 bölüm ve Ölüm Bizi Ayırana Dek’den 2 bölüm vererek haftayı kapatıyoruz. Kendinize iyi bakın, haftaya görüşmek üzere. Tombe kaçar.

-Tombe

 Hajime no Ippo: 740-742 Online Oku  
(Çeviri: Roland / Edit: Obluda)

Jagaaaaaan32-34 Online Okuma 
(Çeviri: Are-You-Sure/ Edit: Obluda)

Ölüm Bizi Ayırana Dek87-88 Online Okuma 
(Çeviri: Smoker / Edit: Vollıs)

 

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...