12 Mart Günceli

O kadar da ölmediğimiz şu günlerde, her birinizi tek tek selamlıyorum sevgili Tortuga Çeviri takipçileri. Uzunca bir süredir, hatta yıllardır güncel vermemişiz. Çünkü elde avuçta bir şey olmayınca haliyle verecek bir şeyimiz de olmuyor. Az da olsa yaşadığımızı hatırlatmak için bu günceli hazırladık.

Güncelde yer alan bölümlerden pek bahsetmeye gerek yok bence. Bir adet One-shot’ımız var. Allah bilir ne zaman çevrilmiştir, ben bile bilmiyorum. Üç beş diğer serilerden var. Bir adet benim şahsi çizgi roman projem var. Onu da bitirince ekleyeyim dedim. Sons of Anarchy dizisini izleyen olduysa eğer Jax’in çaylaklığını anlatan kısa bir seri, tavsiye ederim. Onun dışında durum bu. Elde avuçta bu var. Uzunca bir süre de bir şeyler olacağını sanmıyorum. Çünkü işler güçler çok yoğun. Şahsen ben yargı dağıtmaktan kafamı kaldıramıyorum. Diğerleri artık gruba bile girmiyorlar. Zk reis askere gidip gelmiş mesela haberim bile olmadı. O derece kopmuşuz, varın gerisini siz düşünün..

Öte yandan bugünün 2 önemli konusu var. Önce vatan gelir. İstiklal Marşı’mızın kabulünün 98. yılında Mehmet Akif ERSOY’u saygı ve minnetle anıyoruz!

İkinci husus ile bizzat Tortuga Çeviri Grubu’nu ilgilendiren bir durum. Geçenlerde domain parasını ödemediğimiz için site kapanmış. Ondan bile haberimiz olmamıştı, sonradan öğrendik. İsmini vermeyeceğim birkaç kahraman, cüzi miktarda bağışlarıyla Tortuga’yı 1 yıl daha yaşattılar. Hepsine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum!

Ve son olarak, belirsiz sürede görüşmek üzere her bir takipçimize keyifli okumalar dilerim. –  NiTian ErXing

 

Arcadia of the Moonlight: One Shot Online Okuma 
(Çeviri: Zk / Edit: Obluda)

Jagaaaaaan36 Online Okuma 
(Çeviri: Are-You-Sure / Edit:Obluda)

Ölüm Bizi Ayırana Dek89.5-92 Online Okuma 
(Çeviri: Smoker / Edit: Obluda)

Kakegurui22-27 (5. Cilt) Online Okuma 
(Çeviri: Ysf.cyln/ Edit: Bagaracchi, Sakazuki)

Sons of Anarchy Redwood Original01-12 (Tek Cilt) Online Okuma 
(Çeviri: Zk / Edit: NiTian ErXing)

Yorumlar

Loading Disqus Comments ...